ساپلاس کیوتن امگا ۳

توضیح

اسیدهای چرب امگا ۳ جزو اسیدهای چرب ضروری هستند که توسط بدن ساخته نمی‌شوند و به همین دلیل باید از منابع غذایی تامین شوند. ارزشمندترین نوع اسید چرب امگا ۳ اسیدهای چرب ایکوزا پنتانوئیک اسید (EPA) و دوکوزا هگزانوئیک اسید (DHA) موجود در روغن ماهی هستند. کوآنزیم کیوتن یا یوبیکینون در تنفس و تولید انرژی سلولی نقش مهمی ایفا می‌کند و در تمام بدن به خصوص قلب، کبد، کلیه و پانکراس وجود دارد. کوآنزیم کیوتن نقش مهـمی در حذف رادیکال‌های آزاد و محافظت سلول‌ها از واکنش‌های اکسیداتیو ایفا می‌کند.

مصرف کوآنزیم کیوتن همراه با امگا ۳ در کنار داروهای قلبی باعث بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به بیماری‌های قلبی می‌شود. مصرف همزمان این ترکیب موجب کنترل بهتر فشار خون بیماران توسط دارو، کاهش سطح LDL خون و پیشگیری از آسیب عروق خونی می‌شود.

کیوتن + امگا ۳ با دارا بودن اثرات آنتی‌اکسیدانی مضاعف، به شکل مؤثرتری نسبت به هر یک از این مواد به صورت مجزا، رادیکال‌های آزاد را به دام می‌اندازد. به این ترتیب ارگان‌های بدن به خصوص دیواره عروق را از اثرات سوء رادیکال‌های آزاد حفظ می‌کند.

همچنین حضور ويتامين E به عنوان ویتامین‌ محلول در چربی، آنتی‌اکسیدانی قوی شناخته می‌شود و از ابتلا به بیماری‌های قلبی‌-عروقی و سرطان پیشگیری می‌کند. مصرف این ویتامین سبب افزايش عملكرد سيستم ايمنی و افزایش استقامت فیزیکی و قدرت عضلانی می‌شود.

کپسول‌های نرم ساپلاس کیوتن + امگا ۳ حاوی یک گرم روغن ماهی (محـتــوی ۱۸۰ میلـی‌گـرم (EPA) Eicosapentaenoic Acid  و ۱۲۰ میلی‌گرم (DHA) Docosahexaenoic) ۵۰ میلی‌گرم کوکیوتن و ۱۵ میلی گرم ویتامین E است.

موارد مصرف:

  • کمک به سلامت قلب و عروق
  •  بهبود عملکرد مغز

مقدار و نحوه مصرف:

به عنوان مـکمل روزانـه یک کپسول ژلاتینی یـا طبق دستور پزشک مصرف شود.

موارد منع مصرف:

این محصول حاوی روغن ماهی می باشد، لذا در صورت داشتن حساسیت به روغن ماهی یا فرآورده های آن از مصرف محصول خودداری شود و همچنین در صورت مصرف داروهای ضدانعقاد خون مانند آسپیرین و وارفارین، قبل از مصرف با پزشک مشورت شود.